Darts / 【Samurai】Samurai 1 改
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.7g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Samurai
Samurai 1 改
Samurai 1 改
PRICE:JPY16,500
smd0118
Recently checked items
-
JOKERDRIVER
-ZERO-RUMELA Mid RearJPY 79,200
-
【L-Flight】】PRO Mao Takahashi Model ver.2 Shape KAMI MIX JPY 990
-
TARGET
ENDEAVOUR GENERATION 3 KASUMI SATO MODEL SWISS POINT 22g 191023JPY 24,800
-
【L-Flight】】PRO Mayu Aoki Model ver.1 Shape MIX JPY 990
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model SteelJPY 19,800
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model 2BAJPY 19,800


