Darts / 【SANGREAL】Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.4g |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition Steel
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition Steel
PRICE:JPY24,200
gcd0092


