Darts / 【TARGET】JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 THE MIRACLE GEN7 MIKURU SUZUKI MODEL 210820
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.5g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 THE MIRACLE GEN7 MIKURU SUZUKI MODEL 210820
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 THE MIRACLE GEN7 MIKURU SUZUKI MODEL 210820
PRICE:JPY29,800
tad7132


