Darts / 【TARGET】JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 DIAMOND GEN3 KOSUZU IWAO MODEL 210822
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 DIAMOND GEN3 KOSUZU IWAO MODEL 210822
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 DIAMOND GEN3 KOSUZU IWAO MODEL 210822
PRICE:JPY29,800
tad7136
Recently checked items
-
CONDOR×one80
AXE Yuki Onodera Model Small Short BlackJPY 2,200
-
TRiNiDAD
EDER TYPE6 Hiroyuki Yoshino Model SteelJPY 13,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model 2BAJPY 19,800
-
CONDOR×one80
AXE Yuki Onodera Model Small Long BlackJPY 2,200
-
CONDOR × S4
AXE Panda Small Medium Clear RedJPY 1,879
-
Bull's Fighter
THE ONE-POSEIDON Choi Minseok Model SUPER DARTS 2025 CHAMPION EDITION 2BA 18.5gJPY 19,800


