Darts / 【TARGET】ENDEAVOUR GENERATION 3 KASUMI SATO MODEL SWISS POINT 22g 191023
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 7.05mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
ENDEAVOUR GENERATION 3 KASUMI SATO MODEL SWISS POINT 22g 191023
ENDEAVOUR GENERATION 3 KASUMI SATO MODEL SWISS POINT 22g 191023
PRICE:JPY24,800
tad7152
Recently checked items
-
【L-Flight】】PRO Mayu Aoki Model ver.1 Shape MIX JPY 990
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model SteelJPY 19,800
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model 2BAJPY 19,800
-
CONDOR×one80
AXE Yuki Onodera Model Small Long BlackJPY 2,200
-
CONDOR × S4
AXE Panda Small Medium Clear RedJPY 1,879
-
Bull's Fighter
THE ONE-POSEIDON Choi Minseok Model SUPER DARTS 2025 CHAMPION EDITION 2BA 18.5gJPY 19,800


