Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 16.5g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 16.5g
A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 16.5g
PRICE:JPY15,800
dnd3891
Recently checked items
-
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 30gJPY 24,200
-
Fit Flight Air
Rie Hoshino Model ver.7 Shape DblackJPY 970
-
Harrows
IMPACT DART Steel 24gJPY 14,300
-
TIGA
FLUMINOUS3 Yuki Shimanouchi Model 2BAJPY 13,200
-
TARGET
SWISS STORM ONYX POINT Gold 35mm 340134JPY 2,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 21gJPY 15,800


