Darts / 【Harrows】RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 30g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 30.0g |
| Maximum Diameter | 7.9mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 30g
RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 30g
PRICE:JPY24,200
had6717
Recently checked items
-
Fit Flight Air
Rie Hoshino Model ver.7 Shape DblackJPY 970
-
Harrows
IMPACT DART Steel 24gJPY 14,300
-
TIGA
FLUMINOUS3 Yuki Shimanouchi Model 2BAJPY 13,200
-
TARGET
SWISS STORM ONYX POINT Gold 35mm 340134JPY 2,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 21gJPY 15,800
-
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BAJPY 13,200


