Darts / 【ZERO DARTS】RHINO KIM YONG SEOK MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
ZERO DARTS
RHINO KIM YONG SEOK MODEL 2BA
RHINO KIM YONG SEOK MODEL 2BA
PRICE:JPY13,800
zrd0002
Recently checked items
-
MIRARCH
Cloutier2 GON Model 2BAJPY 14,800
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Long Clear PurpleJPY 1,879
-
BAT DARTS
SUPER BAT KZu-00 2BAJPY 8,800
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Small Extra Long WhiteJPY 1,879
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE NUSH3 SHUNTARO NAKAMURA MODEL 2BAJPY 15,800
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL MENACEJPY 35,200


