Darts / 【COSMODARTS】DISCOVERY LABEL Runa Nagashima Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Runa Nagashima Model 2BA
DISCOVERY LABEL Runa Nagashima Model 2BA
PRICE:JPY11,550
csd1721
Recently checked items
-
one80
JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model Steel 22gJPY 17,600
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 21gJPY 15,800
-
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BAJPY 13,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 17.5gJPY 15,800
-
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 2BA 20gJPY 24,200
-
one80
S-Bite S-B2 2BA 18gJPY 12,100


