Darts / 【Harrows】WOLFRAM TRINITY QP Steel 21g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 97% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
WOLFRAM TRINITY QP Steel 21g
WOLFRAM TRINITY QP Steel 21g
PRICE:JPY26,400
had6833


