Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE Marley KAZUKI ASHIZAWA Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 53.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.3mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Marley KAZUKI ASHIZAWA Model 2BA
A-FLOW BLACK LINE Marley KAZUKI ASHIZAWA Model 2BA
PRICE:JPY19,800
dnd4171
Recently checked items
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
one80
FB LEUNG Model ver.3 2BA 22gJPY 17,600
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO Beer ShapeJPY 998
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Short Clear BluegreenJPY 1,879
-
【L-Flight】】PRO Ryan Searle Model ver.4 Standard Clear Black JPY 990
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Extra Long Clear SandJPY 1,879


