Darts / 【one80EMPEROR2 TOM YANG MODEL 2BA 19g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Shape | Constriction |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
【one80EMPEROR2 TOM YANG MODEL 2BA 19g
PRICE:JPY17,600
oed1361
Recently checked items
-
one80
FB LEUNG Model ver.3 2BA 22gJPY 17,600
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO Beer ShapeJPY 998
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Short Clear BluegreenJPY 1,879
-
【L-Flight】】PRO Ryan Searle Model ver.4 Standard Clear Black JPY 990
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Extra Long Clear SandJPY 1,879
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Medium Clear SandJPY 1,879


