Darts / 【one80】FB LEUNG Model ver.3 2BA 22g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 53.5mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
FB LEUNG Model ver.3 2BA 22g
FB LEUNG Model ver.3 2BA 22g
PRICE:JPY17,600
oed1353
Recently checked items
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO Beer ShapeJPY 998
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Short Clear BluegreenJPY 1,879
-
【L-Flight】】PRO Ryan Searle Model ver.4 Standard Clear Black JPY 990
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Extra Long Clear SandJPY 1,879
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Medium Clear SandJPY 1,879
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Short Clear BlackJPY 1,879


